נגן מוסיקה חכם

לקחנו למעלה מ-20 שנות ניסיון ותרגמנו אותם לנגן קטן וחכם המשמיע מוזיקה לעסקים בצורה אוטומטית לחלוטין ונשלט מרחוק מכל מקום על ידי סמארטפון, טאבלט או מחשב.

שליטה מלאה מרחוק
באמצעות אפליקציה מיוחדת בטלפון הנייד, בטאבלט, או במחשב תוכלו לשלוט מרחוק על המוסיקה בעסק מכל מקום, אפילו מהבית. תוכלו להגביר או להנמיך, להחליף שיר או לשנות רשימת שירים, והכל באמצעות אפליקציה פשוטה וקלה מאוד לתפעול. את האפליקציה ניתן להתקין בו זמנית בכמה מכשירים ולהגדיר הרשאות שונות לכל משתמש.
המוסיקה שלנו, הטעם שלך.
חשוב לנו שהמוסיקה שתשמעו תקלע בדיוק לטעם שלכם ולכן בכל שיר תוכלו לסמן לנו אם אהבתם אותו או שלא. שיר שלא אהבתם לא יושמע יותר. שירים שאהבתם יעזרו לנו להתאים יותר טוב את המוסיקה לטעם שלכם ולספק לכם רק שירים שתאהבו!
מאגר עצום של מוזיקה מעולה
המאגר העשיר והמגוון שלנו יחד עם הניסיון הרב שצברנו בתחום, מאפשר לנו להתאים לכל עסק אווירה מושלמת. העורכים המוסיקליים המקצועיים שלנו, בזכות האהבה הגדולה שלהם למוסיקה וניסיון של הרבה מאוד שנים, יפצחו (יחד אתכם!) את ה-DNA המוזיקלי של העסק שלכם ויתאימו לו פס קול מושלם מתוך מאות סגנונות מוסיקליים ופלייליסטים שונים ומגוונים.
תזמון אוטומטי / Auto Mix
תוכלו להשמיע מוסיקה מעולה בצורה אוטומטית לחלוטין 24/7. המוסיקה תושמע בהתאם לימים והשעות שהגדרתם ותתנגן ברצף וללא הפסקות בין השירים, כך שתמיד תהיה בעסק אווירה מושלמת ולעולם לא יהיה בו שקט. השירים יבחרו בצורה אקראית כדי שהלקוחות שלכם לא ישמעו בכל יום באותה השעה את אותם שירים.
ייצוב ווליום
אנחנו יודעים כמה מציקה ומעצבנת יכולה להיות ההתעסקות עם הווליום בעסק ולכן פיתחנו מנגנון ייחודי שמייצב את הווליום כל הזמן. בכל פעם שיתחלף שיר ואפילו בתוך השירים עצמם, תותאם העוצמה כך שכל השירים יושמעו באותו הווליום ואתם תוכלו להמשיך ולהתרכז בעסק במקום להתעסק עם המוסיקה כל הזמן.
כמה קטן ככה חכם וחסכוני
כבר אין צורך בשטח אחסון גדול עבור מערכות מחשב מסורבלות. הנגן שלנו כל כך קומפקטי וחסכוני בחשמל, כך שתוכלו להניח אותו כמעט בכל מקום, לחבר אותו לחשמל ולמערכת ההגברה והוא מיד יתחיל לנגן.

הנגן החכם שלנו מוצע על בסיס שירות חודשי
בחבילות שונות למעטפת מוסיקאלית לבחירתכם.

דברו איתנו ונתקדם לארכיטקטורה אודיו-ויזואלית מושלמת לעסק שלכם.

דברו איתנו ונתקדם לארכיטקטורה אודיו-ויזואלית מושלמת לעסק שלכם.

שימו לב {{popup_title}}

{{popup_content}}

[wc_errors]