יוצרים את האווירה המתאימה ביותר לעסק

עם המערכת המתקדמת והמשתלמת ביותר להשמעת מוסיקה בעסקים

שירות מהפכני וחדש בעולם המוזיקה משלוח חינם
הזמינו עכשיו ובתוך שבוע העסק שלכם ירגיש אחרת לגמרי ! התנסו 30 יום ללא התחייבות !!
החל מ- 189₪ בלבד

Touch & Play – מוזיקה לעסק בטאצ'!

לקחנו למעלה מ-20 שנות ניסיון ותרגמנו אותם לנגן קטן וחכם המשמיע מוזיקה מעולה לעסקים
בצורה אוטומטית לחלוטין ונשלט מרחוק מכל מקום על ידי סמארטפון, טאבלט או מחשב.

שליטה מלאה מרחוק
שליטה מלאה מרחוק

באמצעות אפליקציה מיוחדת בטלפון הנייד, טאבלט, או במחשב תוכלו לשלוט מרחוק על המוסיקה בעסק מכל מקום, אפילו מהבית - תוכלו להגביר או להנמיך, להחליף שיר או לשנות רשימת שירים והכל באמצעות אפליקציה פשוטה וקלה מאוד לתפעול. את האפליקציה ניתן להתקין בו זמנית בכמה מכשירים ולהגדיר הרשאות שונות לכל מכשיר.

מאגר עצום של מוזיקה מעולה

המאגר העשיר והמגוון שלנו יחד עם הניסיון רב השנים שצברנו בתחום מאפשר לנו להתאים לכל עסק אווירה מושלמת. העורכים המוסיקליים המקצועיים שלנו, בזכות האהבה הגדולה שלהם למוסיקה וניסיון של הרבה מאוד שנים, יפצחו (יחד אתכם!) את ה-DNA המוזיקלי של העסק ויתאימו לו פס קול מושלם מתוך יותר מ-140 סגנונות מוסיקליים שונים ומגוונים.

מאגר עצום של מוזיקה מעולה
המוסיקה שלנו, הטעם שלך.
המוסיקה שלנו, הטעם שלך.

חשוב לנו שהמוסיקה שתשמעו תקלע בדיוק לטעם שלכם ולכן בכל שיר תוכלו לסמן לנו אם אהבתם אותו או שלא. שיר שלא אהבתם לא יושמע יותר. שירים שאהבתם יעזרו לנו להתאים את המוסיקה יותר טוב לטעם שלכם ולספק לך רק שירים שתאהבו!

תזמון אוטומטי / Auto Mix

תוכלו להשמיע מוסיקה מעולה בצורה אוטומטית לחלוטין 24/7. המוסיקה תושמע בהתאם לימים והשעות שהגדרתם ותתנגן ברצף וללא הפסקות בין השירים כך שתמיד תהיה בעסק אווירה מושלמת ולעולם לא יהיה שקט. השירים יבחרו בצורה אקראית כדי שהלקוחות לא ישמעו בכל יום באותה השעה את אותם שירים.

תזמון אוטומטי / Auto Mix
ייצוב ווליום
ייצוב ווליום

אנחנו יודעים כמה מציקה ומעצבנת יכולה להיות ההתעסקות עם הווליום בעסק ולכן פיתחנו מנגנון ייחודי שמייצב את הווליום כל הזמן. בכל פעם שיתחלף שיר ואפילו בתוך השירים עצמם, תותאם העוצמה כך שכל השירים יושמעו באותו הווליום ואתם תוכלו להמשיך ולהתרכז בעסק במקום להתעסק עם המוסיקה כל הזמן.

כמה קטן ככה חכם וחסכוני

כבר אין צורך בשטח אחסון גדול עבור מערכות מחשב מסורבלות. המכשיר שלנו כל כך קומפקטי וחסכוני בחשמל, כך שתוכלו להניח אותו כמעט בכל מקום, לחבר אותו לחשמל ולמערכת ההגברה והוא מיד יתחיל לנגן.

כמה קטן ככה חכם וחסכוני
תמיכה ושירות
תמיכה ושירות

אם בכל זאת ישנה תקלה או סתם תרצו לשאול שאלה, מוקד התמיכה והשירות שלנו ישמח לעמוד לרשותכם ולטפל בכל בעיה מרחוק או בעסק עצמו.

משפחה מכובדת

על לקוחותינו הרבים בארץ ובעולם נמנים חברות ועסקים מובילים בתחומם בהם בתי מלון, מסעדות, בתי קפה, חנויות אופנה, רשתות קמעונאיות, מכוני ספא, אולמות תצוגה, חדרי כושר ועוד...

משפחה מכובדת
לקוחות משתפים:
נסו אותנו!
נסו אותנו!

אנחנו משוכנעים שהמוסיקה שלנו תשנה לגמרי את האווירה בעסק שלכם, אבל אם מאיזו שהיא סיבה לא הצלחנו לשכנע אתכם תוכלו לבטל את ההתקשרות במהלך החודש הראשון ללא קנס או התחייבות.

שאלות ותשובות
המוסיקה מנגנת מהטלפון שלי?

לא. המוסיקה מנגנת ממכשיר קומפקטי בגודל של ממיר טלוויזיה קטן המחובר למערכת ההגברה ולאינטרנט וניתן לשליטה מרחוק באמצעות אפליקציה המותקנת בטלפון החכם, טאבלט או מחשב - הטלפון שלך ישמש רק כשלט רחוק ולא ינגן את המוסיקה בעצמו.

מה קורה אם פתאום אין לי אינטרנט בעסק?

המוסיקה מתנגנת מתוך מאגר מוזיקלי המותקן בתוך המכשיר עצמו ומעודכן על ידנו מרחוק מעת לעת. המוסיקה תמשיך להתנגן ללא הפרעה וברצף בלי קשר אם יש או אין אינטרנט בעסק.

האפליקציה מותקנת בטלפון שלי אבל אני לא בעסק - מה עושים?

אפשר להתקין את האפליקציה בכמה מכשירים שרוצים כך שתמיד יהיה מי שיוכל לשלוט על המוסיקה. תוכלו להתקין את האפליקציה גם בטאבלט או בכל מחשב עם ווינדוס 7 ומעלה כדוגמת מחשב קופה, מחשב מצלמות או במחשב בעמדת המארחת. השליטה על המוסיקה אפשרית מכל מקום או רק מתוך שטח העסק עצמו – לבחירתכם.

מי מתקין את המכשיר? החיבור שלו מסובך?

חיבור המכשיר כל כך פשוט שאפילו תוכלו לחבר אותו לבד ולחסוך את עלות ההתקנה - כל מה שצריך זה לחבר אותו לחשמל, לאינטרנט ולמערכת ההגברה והוא ישר מתחיל לנגן. אנחנו ממליצים על חיבור המכשיר לאינטרנט באמצעות חיבור קווי כך שלא נדרש להגדיר כלום. אנחנו אפילו נספק לכם את הכבלים הדרושים לחיבור (מגיע עם כבלים באורך של 2 מטר - אם צריך יותר רק תגידו :). ניתן לחבר את המכשיר לאינטרנט גם בחיבור אלחוטי אבל זה פחות מומלץ. תמיד תוכלו להתקשר למוקד התמיכה שלנו שישמח להדריך ולעזור, ואם צריך גם יגיע טכנאי שלנו למקום. משלוח המכשיר על ידי שליח עד לבית העסק ללא עלות. התקנה על ידי טכנאי כרוכה בתשלום.

השירות כולל גם רישיונות השמעה (אקו"ם / פדרציה)?

לא, הסדרת רישיונות השמעה כרוכה בתשלום נוסף. אנחנו מסדירים רישיונות השמעה של הפדרציה הישראלית לתקליטים וקלטות בע"מ בלבד ובתוספת תשלום. גובה הרישיון נקבע לפי סוג העסק וגודלו (במ"ר או במספר הכיסאות). החל משנת 2016 הסדרת רישיונות השמעה של אקו"ם נעשית ישירות מולם.

עדיין מתלבטים?
מעדיפים להשמיע מוסיקה ממחשב?

אין בעיה! יש לנו מגוון של מערכות נוספות.
צרו קשר ונשמח לספר לכם יותר:

    [leadercf7 campid="2605"]

    התנסו 30 יום ללא התחייבות
    החל מ-189